STS DUBOIS ZGIERZ

STS DUBOIS ZGIERZ


#1 2010-03-29 23:18:39

lukasp

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 7
Punktów :   

Słaba jakość sygnały kablówki

Witam,
Nie wiem dlaczego, ale jakość sygnalu kablówki jest dla mnie tragicznie niska. Mam telewizor HD firmy Samsung, który kosztował nie małe pieniądze, ale oglądam na nim programy w większości w dźwięku mono oraz ze śnieżącym obrazem Sprawdzałem inne okablowanie w moim mieszkaniu, ale żadnej róznicy nie było. Widziałem różne kablówki, które nie ustępowały jakością telewizjom satelitarnym takim jak N-ka, CyfraPlus, itp. Żadna nie była tak niskiej jakości Czasami podłączam tuner TV w komputerze, jakość na nim jest poprostu tragiczna - wewnętrzny tuner TV na PCI wzmacnia zakłócenia jeśli jakość sygnału jest zła.
Próbowałem podłączać wzmacniacze sygnału... bez rezultatu.

Kiedyś sytuacja była zgłaszana do STS Dubois, niestety ktoś stwierdził, że jest dobrze, a jak mi się nie podoba to mam sobie kupić cyfre.....

Płacić prawie 30zł za kablówkę w jakości lat 90 nie mam zamiaru. Cena rośnie, a jakość NIE, dokładacie 3 programy HBO i chcecie żeby was wychwalano ŚMIESZNE

Jeśli nikt się tym nie zainteresuje to zgodnie z radą STS Dubois pójdę po cyfrową telewizje.

Piobart



SKOCZEK

    Witam
To fakt, większość z tego, co napisane wcześniej się zgadza.
Ale po pierwsze, to nie "my"(w domyśle czytam "zarząd") włączyliśmy programy HBO tylko zapewne tak chcieli członkowie stowarzyszenia. Po drugie trudno na sieci, która powstała w latach 90-tych, wymóc jakość sygnału analogowego porównywalną z sygnałem cyfrowym. Po trzecie: za 26 zł nie ma co marzyć o takich programach na przywołanej cyfrze. Po czwarte: za takie pieniądze jak płaci się za cyfrę (ponad 100 zł za pakiet z programami HBO) sądzę, że w kablu byłby ful wypas. Po piąte: u prywatnego dostawcy telewizji nie ma najmniejszej możliwości wpływania na opłatę, ilość i rodzaj programów i wogóle na całokształt działalności. Płaci się albo nie i tyle. A w stowarzyszeniu można na Walnych zebraniach jasno wygłaszać swoje potrzeby. Można zrobić wszystko tylko trzeba mieć na to środki i ludzi chętnych do działania. Żenujące jest to, że kablówka funkcjonuje już ok. 23 lat, a do tej pory członkowie nie mają świadomiści o tym, że nie jest to firma czerpiąca zyski z działalności, ale organizacja skupiająca ludzi o wspólnych potrzebach (telewizja). Jeśli nic praktycznie nie działając, wygłasza się negatywne opinie, to po części ocenia się samego siebie. Na zakończenie nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić do osobistego uczestniczenia w Walnych Zebraniach stowarzyszenia, bo zauważam niezadowolenie z decyzji podejmowanych niestety przez kilkunastoosobową grupę wiernych członków. Nie pozwólmy aby za ok. 2000 członków decyzje podejmowało tylko kilkunastu
Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.assassinsbc2.pun.pl www.rodzinaiforum.pun.pl www.vanilla.pun.pl www.nkn.pun.pl www.bw2012.pun.pl